All about color!



Een nieuw jaar betekent nieuwe trends en 2019 is all about color! De trends die dit jaar ons straatbeeld gaan vullen hebben wij al gespot bij de sterren en influencers. En de keuze is reuze. Wij hebben de mooiste kleuren voor een stralend begin van het nieuwe jaar voor je bij elkaar gezet .

#Zwart zwart
Als je het doet, doe het dan goed. Wil jij graag donker haar? Kies dan voor pikzwart. Bij deze trend gaat het om gezond, glanzend haar.

View this post on Instagram

I’m so excited and humbled to find out #demedia100 named me as the nr 1 influencer in the Netherlands. And on top of that, we’re nr 20 on the list of the most influential people in Dutch media. There are so many incredible people on that list who I look up to every single day. It makes me so proud of my team and the work we’ve been doing. Thank you, I’m on cloud 9 right now. Photo by @lapetitetouche

A post shared by Anna Nooshin (@annanooshin) on

#Gebleekt haar
Durf jij het aan? Het kost veel tijd, geld en moeite, maar dan heb je ook wat! Zo maak je zeker indruk in 2019.

View this post on Instagram

#AStarIsBorn

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on

#Roze-meets-blond
Voeg wat va-va-voom toe aan je blonde haar met roze highlights.

View this post on Instagram

Should I dye my hair pink for real? 🌸

A post shared by Stephanie Broek (@stephaniebroek) on

#Roestig
Ook wel: koper, blauburn of cayenne spice. Deze trend is voor alle ‘tough-girls’ onder ons. Pérfect om de duffe winterdagen mee door te komen.

View this post on Instagram

🖤🖤🖤

A post shared by Lucy Hale (@lucyhale) on

#Gouden lokken
Blond met een warme ondertoon is helemaal 2019. Met goudblond geef je jouw haar een luxe uitstraling.

View this post on Instagram

Always loving some leather on leather 🖤

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

#Chocolade bruin
Een echte ‘cozy color’ voor de winter die (bijna) iedereen staat. Mag het van jou iets pittiger? Voeg dan koperkleurige highlights toe.

View this post on Instagram

Still waiting for that ⛄️.

A post shared by Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi) on

Met een van deze hairdo’s ben jij zeker klaar voor het nieuwe jaar. Ga nu voor je nieuwe look en krijg €10,- korting bij een minimale besteding van €55,- op kleuren. Geldig in alle YES! salons tot 30 maart 2019. Dan is er nog maar één vraag: wanneer kom jij langs?


Over ons

Bij Yes! krijg je de aandacht die je verdient. Wij hebben aandacht voor detail, jij krijgt luxe voor een betaalbare prijs. Maak een afspraak bij een van onze salons of loop binnen zonder afspraak.

Openingstijden

We zijn er voor je met ruime openingstijden, zo ook op doordeweekse avonden. Kijk onder Salons voor de exacte openingstijden per vestiging.